İş seyahatinizde yanınızda bulundurmanız gereken ekipmanlar!

Seyahat edeceğiniz zaman pasaportunuz, vizeniz, dosya ve evraklarınız, saç kurutma makineniz gibi benzer ihtiyaç duyacağınız kısacası tüm ekipmanınız hazır. Ve artık iş seyahatinize çıkabilirsiniz. Aşağıda size vereceğimiz bilgilerden sonra bir daha ki yapacak olduğunuz seyahatinizde gerekli olan ekipmanları asla unutmayacaksınız.
1-Valizin Tanımını Değiştiren Valiz;
Bu valizi gördüğünüz zaman seyahat etmek için kullandığınız tüm valizlere bakış açınızın tamamen değişeceğinden emin olabilirsiniz. Tek fermuarlı ve sadece küçük eşyaları içerisine alabilen valizleri çöpe atmanın zamanı sizce de gelmedi mi? Seyahat esnasında eğer valizinizin içindeki dosyalar, evraklar, eşyalarınız kabullenmek gerekirse de bagaj kabul noktasına gittiğinizde ya geri gelmezse diye ufak da olsa endişelendiğiniz zamanlar muhakkak oluyordur. Bu yeni üretilen teknoloji ürün valizi tam da sizler için üretilmiş diyebiliriz. GPS Tracking, dijital kilitleme kontrol sistemi ile birleşmiş bulunuyor. Ve valizlerle yaşamış olduğunuz tüm şikayet ve sorunlarınızı ortadan tek tek kaldırmaya başladı bile. Eğer gerçekten kullandığınız valizden memnun değilseniz ve seyahatinizde her an bir şey olur korkusu içindeyseniz bu valizi kullanmanızı tavsiye ederiz.

2-Tahmin Usulü Valiz Doldurmaya Son: Bagaj Tartısı
Mesela hayalinizde ki bir şehre gittiniz, orada yaşamış olduğunuz tüm güzellikleri ve sizi büyüleyen bütün her şeyi sevdiklerinizle de paylaşmak istiyorsunuz. Ve bütün ilgi gösterdiğiniz kişilere hediye almak istiyorsunuz ve çantanızda tam olarak 5 kiloluk yer bulunmaktadır. Ya 5 kiloyu aşarsa? Bagaj ölçer havaalanında sizlere zor anlar yaşatmamak için üretilmiş çok akıllıca bir cihaz olarak bilinmektedir. Yaklaşık 50 kg’a kadar bagajlarınızı ölçebiliyor. Ve hatta bazılarında ise termometre bulunuyor.

3-O Bir Mini-Kahraman!: Çok Amaçlı Seyahat Modülü
Eğer konu iş seyahati ise en önemli etkenlerden birisi iletişimdir. Bazen otel wi-fi’ları ağır dosyaları göndermekte ya da çok çok önemli bir dosyayı alabilmekte yetersiz kalabiliyor. Ama seyahat modülleri ise karşı karşıya olduğunuz bütün iletişim problemlerine usta bir şekilde son veriyor. Ve sinyalin yetersiz kaldığı yerde destek olarak güç enerjisi bile vermektedir. İnternet sağlayıcınız tek cihazda ise birden çoklu hale getiriyor. En önemlisi ise hep var olan batarya ile savaşımızın önüne bile geçiyor. Bu modem telefonunuzu şarj edebiliyor. Kısacası iş seyahatinizde olmazsa olmazların ilk sıralarında yer alıyor.

4-Her Yerde Tarayın!
Tarayıcılar iş dünyasında hep ikinci sırada yer aldılar. Faks makinesinin biraz önünde çağrı cihazlarının hemen gerisindeydiler. Bizler tarayıcıyı hep hantal bir şekilde tanıyıp ona büyük haksızlık ettik. Ve bulut teknolojilerinin gelmesi ile birlikte bu gidişata son verildi. Elinizdeki dosyaları ya da dökümanları sanal dosyasına ışınlayan bu yeni teknoloji, yüz yüze iletişime ise yepyeni bir boyut kazandırdı.