Interbus hangi ulaşım yolu kullanılarak, nasıl yapılmaktadır?

Avrupa kültürünü yakından tanımak ve kısa sürede bir çok ülke ve şehir görmek ister miydiniz? O halde Interbus ulaşım tam size göre! Interbus; Avrupa Birliği sürecindeki ülkemizde yaşayan gençlerin Avrupa kültürünü yakından tanımaları amacıyla kısa sürede birçok ülke ve şehir görmelerini sağlayan bir programdır.

Bu programa katıldığınızda Avrupa’yı gönlünüzce gezebilir, orada çektiğiniz fotoğraflarla düşman çatlatabilirsiniz. Karayolu kullanılarak AB standartlarında belgeli yeni model lüks otobüsler kullanılarak yapılan Interbus, Turizm A.Ş. her kesimden gezgin ruhlu gençlerin bir araya gelerek özgürce seyahat etmelerini sağlıyor. Ancak bu programa dahil olabilmeniz için de bazı şartlar aranıyor;
*Herhangi bir suçtan adli kaydınız varsa Interbus programında yer alamazsınız.
*Interbus’a katılmak için 18-38 yaş aralığında olmanız gerekmektedir. Eğer 18 yaş altında iseniz veya 38 yaş üzerinde iseniz, her dönem için %5 kontenjan hakkına sahip olabilirsiniz.

*Interbus’la Avrupa hayalinizi gerçeğe dönüştürmek için bir bedel de ödemek zorundasınız. Bu bedel konaklama sürenize, gezeceğiniz şehir sayısına ve gideceğiniz sezona göre farklılıklar gösterebilir.
Eğer bu şartlara uyuyorsanız tek yapmanız gereken ise sosyal medyadan duyuruları takip etmek ve ilgili turizm şirketinin web sayfasında yer alan başvuru formunu doldurup göndermek.