Heybeli Termal Tatil Köyü – Afyon Otelleri

heybelitatilkoyu_kapak

Ülkemizin termal kaynaklar bakımından Dünya’da 7.sırada Avrupa’da ise 1.sırada yer aldığını biliyor muydunuz? En önemli noktalar arasında gelen Afyon ilinin M.Ö. 295 yılında  çok sayıda meydana gelen büyük depremlerin ardından ovanın neredeyse her tarafından sıcak sular fışkırmıştır. Afyon’da bulunan Heybeli Termal Tatil Köyü içerisinde villalar ve konaklayacağınız otellerle size muhteşem bir sağlıklı tatil sunuyor. Tatil anlayışınıza yepyeni bir boyut kazandıran  tesis, sağlıklı bir tatil yaparken bir yandan da sosyal aktivitelerle kendinize daha fazla zaman ayırabileceksiniz. Sevdiklerinizle birlikte eğlenceli ve sağlıklı bir tatil için Afyon Heybeli Termal Tatil Köyü sizleri bekliyor.
Tesis içerisinde birçok noktada spor alanları, basketbol ve futbol sahaları, yürüyüş yolları ve elbette bunların hepsini doğayla iç içe bir tatil köyünde gerçekleştirmenin mutluluğu olacak. Doğanın bağrında her şeyiyle yeşilin içerisinde bir sağlıklı termal keyfi, size her türlü olanağı sunmaktadır. Kendin pişir kendin ye gibi piknik alanlarıyla tatilcileri özgür bırakan bir hizmet anlayışı içerisinde hareket ediyorlar.

Tesiste ebeveyn halinde gelen tatilciler için çocukları da düşünülmüştür. Rahat ve güzel zaman geçirebilmeleri için iki adet çocuk oyun parkı yer almaktadır. 4 adet kapalı, 2 adet açık yüzme havuzu, özel banyoları ve saunası ile Heybeli Termal Tatil Köyü tatil anlayışınızı değiştirecek.