Gece hayatlarıyla ünlü 4 Avrupa şehri!

Kimi şehirlere tarihi yerleri gezmek için kimi şehirlere denize girmek için gidilir. Bazı şehirlere gitme amacımız ise yalnızca eğlenmek için! İşte yurtdışı tatilinizde gece hayatında eğlencenin dibine vurmuş 4 Avrupa şehri;
Londra: Gece hayatıyla Avrupa’nın merkez şehri olan Londra, çılgın ev partileri ve sabahlara kadar süren kulüp eğlenceleriyle ünlü. Bu eğlenceli şehrin mutlaka gitmeniz gereken en eğlenceli mekanları ise KOKO, Tiger Tiger ve Fabric’dir.
Amsterdam: Dünyaca ünlü gece kulüpleri bulunan Amsterdam’da; Paradiso, Escape, Jimmy Woo, Trouw ve Studio 80 adlı mekanları muhakkak keşfetmelisiniz.

Berlin: Birkaç gün aralıksız süren partileri de bulunan Berlin’in dünyaca ünlü mekanı Berghain’i mutlaka ziyaret etmelisiniz. Ayrıca Berlin’de terk edilmiş birçok depo, dünyanın en ünlü underground tekno kulüpleri olarak hizmet veriyor.
Barselona: Barselona’da eğlence, ertesi günün öğle saatlerine kadar uzayıp, after partilerle devam ediyor. Bu çılgın şehrin en ünlü mekanları ise Razzmatazz, Sala Apolo ve Row14.