Gece hayatının en garip mekanları

siradisi_gece_hayati

Tüm benzerlerinin ötesinde hizmet veren gece hayatının en garip mekanlarını araştırdık. İşte başdöndürücü gece hayatının en garip mekanları;
Miniscule of Sound:Gezici bir mekan olan Miniscule Of Sound’un mekanı doldurma gibi bir derdi yok çünkü; 16 kişi bile zor sığıyor. Çeşitli etkinlik alanlarına mobil bir eğlence mekanı olarak giden Miniscule Of Sound, dünyanın en küçük kulübü. Koruması, kırmızı halısı, başarılı bir DJ’i ve profesyonel ışıklandırma sistemleri olan mekan nerdeyse bir dolap büyüklüğünde. Fakat buna rağmen yoğun ilgi gören mekana girebilmek için insanlar uzun kuyruklar oluşturuyor.
miniscule_of_sound
Club Surya Eco-Bar: Londra’da bulunan Club Surya Eco-Bar’da elektriklerin kesilmemesi için herkesin dans etmesi gerekiyor. Çünkü bu barda bulunan elektrik sistemi, dans pistinin altındaki hareket sensörleriyle çalışmakta. Böylece mekan kenarda oturmaya gelen insanlardan arınmış oluyor.
club_surya_eco_bar
Das Klo:Türkçe adıyla Tuvalet isimli mekan eski bir bilim enstitüsünün yerine yapılmıştır. Mekanın müşterileri, klozetlerin üzerine oturarak lazımlıktan yemek yiyor, biralarını idrar tahlil tüplerinden içiyor, şaraplarını kan torbalarından içiyorlar.
das_klo