Farklı mimari tasarımları ile tanınmış otellerde tatil

farkli_tasarima_sahip_otellerde_tatil

Tatilde konaklayacağınız otelin ilginç ve farklı olmasını mı istiyorsunuz? İşte sizin için seçtiğimiz farklı mimari tasarımları ile tanınan oteller. Hiç şüpheniz olmasın ki bu otellerde konakladığınız zaman daha önce hiç yaşamadığınız deneyimleri yaşamış olacaksınız.
Costa Verde Resort Hotel: Kosta Rika’da bulunan Costa Verde Resort Hotel, Manuel Antonio National Park’ta bulunuyor. Oldukça ilginç bir otel odasına sahip olan bu otel, 1965 model eski bir Boeing 727’den yapılmıştır. Yani bir zamanlar havada gerçekten yolcu taşıyan bir uçakmış bu otel. Deniz manzaralı, doğanın tam ortasında yer alan Costa Verde Resort Hotel, sanki balta girmemiş ormanlara düşmüş bir uçak görünümünde. Otelin iç kısmı tamamen ahşapla dekore edilmiş.

V8 Hotel: Almanya’nın otomotiv konusunda dünyaca ünlü şehri Stuttgart’da yer alan otel, 1927 yılından beri hizmet veriyor. Otomobil temalı odalarıyla otomobil tutkunlarının büyük ilgisini çeken otel, klasik arabalar ve yeni model arabalarla dekore edilmiş. Otomobille tasarlanmış yataklar, lastiklerden yapılmış masalar, antika bir otomobilin onarıldığı bir tamirhane temalı oda yoğun ilgi görüyor.

Hayema Heerd:Hollanda’nın Groningen şehrinde bulunan otel, çiftlik temasıyla tasarlanmış bir otel. Tüllerle donatılmış odalar, samandan yapılmış yataklar tatilcilerin ilgisini çekiyor. Doğal hayatı birebir yaşayarak tatil yapma deneyimi sunan otelde ağaçların gölgesinde ilginç bir tatil yaşayacaksınız.

Floating Otel: Peru’da yer alan Floating Hotel, müşterilerine Amazon nehrinde keyifli bir gezinti fırsatı sunuyor. Perulu mimar Jordi Puig tarafından tasarlanan otel, 16 muhteşem odaya, konforlu bir oturma salonuna, açık jakuziye, spor salonuna ve lüks bir restorana sahip.