Erkekler neden aldatır?

Erkekler neden aldatır?

Hiç bir zaman eskimeyen tek soru erkekler neden aldatır? Çoğu zaman siz ya da sizinle olan ilişkisi sebep olsa da bazen sizi aldatmalarının sizinle uzaktan yakından alakası olmayabilir. Neredeyse tüm erkekler aldatmanın yanlış olduğunu bildikleri halde aldatmaya devam ederler. Vazgeçemedikleri bu tutum için de genlerini ve üreme zorunluluklarını bahane edip dururlar. Tüm bunlar yapılırken gerçek nedenlerini asla açıklamazlar.
İşte sizlere erkeklerin aldatma sebebi olarak gösterilen 5 ipucu:

  • Sık kullanılmayan bir deyime göre, erkekler sadece opsiyonları kadar sadıktır Bu yüzden erkekler seks teklifi ile kadınlar kadar çok karşılaşmadıkları için böyle bir fırsat yakaladıklarında, reddetmeleri sandığınızdan da zor olacaktır.
  • Erkekler artık karşı cinse çekici gelmediklerini düşündüklerin zaman bir kadın biraz ilgi gösterirse sadece tepki vermekle kalmaz aynı zamanda egosunu okşamasına ve fazlasına izin verir. Harcadıkları eforun karşılığını aldıkları zaman ise, egoları şişer de şişer.aldtmk-çft
  • Bazen erkekler ilişkinin bittiğini fark ederler. İlişkiyi sürdürme sebepleri genellikle ya çocuklar ya da finansal sebepler olabilir. Yine de aşkı özlediklerini düşünür ve bu duyguyu başka bir yerde aramaya çalışabilirler.
  • Bazı erkekler her öğün aynı yemeği yemekten sıkıldıklarını söyler ve başka tatlar ararlar. Bu yüzden sizi aldattığı kadının illa daha güzel olması gerekmez, değişiklik yaratsın yeter.
  • Bir erkek eğer ‘bilmediği şey onu incitmez’ görüşüyle hareket ediyorsa, sırf bunu ört pas edip yakayı sıyırıp sıyıramayacak kadar akıllı ve sinsi olup olmadığını kendini deneyerek görmek için aldatabilir.