Dünyanın en lüks yatı göz kamaştırıyor!

Dünyanın en lüks yatı göz kamaştırıyor!

Yatlar muhtemelen bugüne kadar icat edilmiş en lüks seyahat aracıdır. Bu haberimizde ise kendinizi evinizde hissedeceğiniz dünyanın en lüks yatından bahsedeceğiz. İngiliz lüks yaşam tarzı şirketi Quintessentially, dünyanın en büyük süper yatını tanıtmak için hazırlıklar yapıyor.

Yepyeni bir cruise gemisi konsepti olan Quintessentially One, denizler üzerinde en konforlu ve en huzurlu seyahati vaat ediyor yolcularına. Quintessentially One, 720 feet uzunluğunda bir süperyat olup, tüm yıl boyunca dünyanın farklı köşelerine seyahatler yapacak. Sadece üyelere özel bir hizmet sunacak lüks teknenin ayrıcalıklı servisinden yararlanmak için üyelerin ödemesi gereken tutar ise, yıllık 18.700 dolar olacak.

12 rezidans odası ve 112 süiti ile butik otel konseptini denize taşıyacak Quintessentially One, Cannes film festivali, Monaco Grand Prix ve Rio karnavalı gibi etkinlikler süresince marinalarda bağlı olacak, üyelerine parti ve geceleme için ev sahipliği yapacak. Bir kütüphanesi, tiyatrosu, fitness merkezi, plajı ve alışveriş mağazaları olacak teknenin içinde ayrıca ünlü The Wolseley restoranın ve bir gece kulübünün de hizmet vermesi planlanıyor.