Didem Balçı’nın favorileri

670x420(Kapak-Foto)-didem

Güzelliği ile ekranlara kilitleyen oyuncu Didem Balçı tatil önerilerini ve favori mekanlarını açıkladı. Güzel oyuncunun tatil tercihlerini belirleyen en önemli etken romantizm. Romantizmin rotaları olan Roma ve Paris en gözde mekanları.
Gelin hep birlikte güzel oyuncunun tatil favorilerini inceliyelim, işte Didem Balçı’nın tatil listesi.
Roma
İtalya2nın göz bebeği olan Roma, tarih ve kültür tatili istiyorsanız tek adresiniz olmalı şüphesiz. Üstelik romantik bir tatil geçirmek istiyorsanız muhakkak ziyaret etmelisiniz bu anıt kenti. Çiftlerin sıklıkla tercih ettiği şehir balayına gitmek isteyenlerinde bir numaralı tercihi.
Paris
Romantizm şehirlerinden bir diğeri ise Paris. Muhteşem sokaklarında huzuru ve sakinliği bulabileceğiniz romantik kenti gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Yürüyüşlere çıkarak Seine Nehri manzarasında kahvenizi yudumlayıp tatilinizin keyfini çıkarabilirsiniz. Üstelik ünü bulvarı Champs Elysees’de gezmek sizlere oldukça zevk verecek.670x210(çift-foto)-didem-balçın
Londra
Kalabalıktan hoşlananlardansanız güzel oyuncunun yaptığı tercih gibi sizlerde Londra’yı tercih edebilirsiniz. Oldukça hareketli bir yapıya sahip olan şehir sizleri kolayca enerjisi altına alacak. Kültürel yönden oldukça farklı olan Londra tatili siz tatil severlere keyifi dakikaların kapılarını aralıyor.
Cunda Adası
Şehrin kalabalığından uzaklaşmak, bir kaçamak yapmak istiyorsanız şüphesiz Cunda Adası bunun için başarılı bir alternatif. Temiz havası, temiz denizi ve şirin koyları ile zihnen ve bedenen dinleneceksiniz. Üstelik damak lezzetleri konusunda da oldukça başarı gösteren beldede unutulmaz dakikalar geçireceksiniz.
Sığacık Kasabası
Resimlerden fırlamış bir güzellikte olan Seferihisar’a bağlı kasaba sakin yaşamın tek adresi. Balıkçı kasabası olan kasaba sizleri büyüleyecek. Sessiz sakin ve kalabalıktan uzak bir tatil istiyorsanız bu namı diyar huzur kuyusunu tercih edebilirsiniz. Güzel oyuncunun tercihi olan bu kasabayı sizlerde gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.