Corendon Vitality Hotel Amsterdam, misafirlerinin hizmetine açıldı!

Corendon Vitality Hotel Amsterdam, misafirlerinin hizmetine açıldı!

Hollanda’da yeni açılan Corendon Vitality Hotel Amsterdam, farklı oluşuyla otel hizmetlerine bambaşka bir boyut getiriyor. Şimdiden söyleyelim Corendon Vitality Hotel Amsterdam, ilginç ve farklı tarzıyla çok iddialı olacak!

İçinde hem havuz hem de şömine olan restoran!
Modern gezginlerin tüm ihtiyaçlarına hitap edebilmek için özenle hazırlanmış konsepti ile hem münferit hem de iş seyahati için Amsterdam’a gelenlere hitap eden 263 odalı otel; özellikle ismini Corendon’un kurucularının (Yıldıray Karaer ve Atılay Uslu’nun) baş harflerinden alan AY Restoran ile spotları üzerine çekiyor.

Bölgenin yerel üreticilerinden günlük temin edilen taptaze ürünler, AY Restoran’ın ünlü şeflerinin ellerinde sağlıklı ve leziz Akdeniz yemeklerine dönüşüyor. Amsterdam sakinlerinin de uğrak noktası restoranın lounge’undaki şöminenin başında şehrin en iyi kokteyllerini yudumlamak veya pub’ının içindeki havuzun kenarında soğuk bir bira içmek de mümkün.

Boeing 737 kokpitinde uyanmak…
Corendon Vitality Hotel Amsterdam’ı dünyadaki tüm otellerden ayıran özelliği ise 7. katında bulunan ve içinde gerçek bir Boeing 737 kokpiti yerleştirilmiş “Cockpit Suit” odası. Cockpit suit, içindeki toplantı odaları ve uçuş simülatörü ile farklı bir iş organizasyonu düzenlemek isteyenlere unutulmaz bir deneyim yaşama fırsatı sunuyor.

Otelin yatakları ise bir Türk markası olan Sabah Yatakları ile birlikte tasarlanarak misafirlerin iyi dinlenmiş ve enerjik uyanmasını sağlayacak bir teknoloji ile özel olarak üretilmiş.

Amsterdam’daki Antalya plajları
Amsterdam şehir merkezinin en yeni SPA’sı olan Vitality SPA, 1000m²’lik alanında bir Türk Hamamı, Fin Saunası, Vitality havuzu, bakım ve masaj profesyonelleri ile rahatlamak ve yenilenmek isteyenler için ideal bir ortam sunuyor. SPA’nın içinde bulunan Antalya plajlarının fotoğrafları ve UV ışınları ile yaratılmış özel plaj odası ise Amsterdamlılar tarafından yoğun ilgi görüyor.

Hollanda ve Türk Kültüründen ortak bir sentez
Corendon Vitality Hotel Amsterdam sadece Cockpit suiti ve ilginç SPA’sıyla değil, Türk ve Hollanda kültüründen sentezlediği konsepti ile de dikkat çekiyor. Resepsiyonunda 7/24 Türkçe konuşan bir personelin bulunduğu otelin lobisindeki semaverde tüm gün demlenen mis kokulu Türk Çayı ve SPA’nın içindeki berber dükkanı bunlardan sadece birkaçı..İş insanları için her detayın düşünüldüğü Corendon Vitality Hotel Amsterdam’ın her köşesinde yüksek hızlı ücretsiz wi-fi ve Cockpit Suit’in içindeki iki toplantı odası dışında küçük ve orta ölçekli iş toplantılarının yapılabileceği bir de AY Meeting Room bulunuyor. İçerisinde 7/24 açık dükkanlar bulunan otelin yanı başındaki metro istasyonu ile de Amsterdam’ın tüm turistik noktalarına dakikalar içinde ulaşmak mümkün.