Corendon DMC Kimdir?

Corendon DMC Kimdir?

Corendon şimdi de Hollanda’da bir incoming şirketi kurdu!
Türkiye ve Avrupa’nın en büyük turizm gruplarından Corendon, Hollanda’da bir incoming şirketi kurarak turizm sektöründe yürüttüğü faliyetlerine bir yenisini daha ekledi. Faaliyete başladığı 1997 yılından bugüne Avrupalı; en çok da Hollandalı turistleri Türkiye’ye taşıyan Corendon, artık Hollanda’yı bir tatil destinasyonu olarak pazarlamaya başlıyor. Turizmin her dalında profesyonel hizmet vermekte olan Corendon Turizm Grubu’nun çatısı altında Hollanda ve Belçika’da faliyet gösteren Corendon Travel isimli birer tur operatörü; 14 uçaklı bir havayolu şirketi olan Corendon Airlines ve 7 otelli bir otel zinciri olan Corendon Hotels&Resorts’un yanı sıra Türkiye’de bir incoming şirketleri daha bulunuyor.

Corendon DMC Kimdir?
Corendon DMC (Destination Management Company), Amsterdam merkezli bir incoming tur operatörü ve destinasyon yönetimi şirketidir.Corendon’un 20 yıllık uluslararası turizm deneyimi ile Corendon DMC, münferit, grup ve kurumsal organizasyonlardaüst düzey profesyonel seyahat hizmetleri sunmaktadır.
Operasyon merkezi Benelux’te bulunan aynı zamanda Fransa ve Almanya’da da faaliyet gösteren Corendon DMC, Hollanda pazarında sahip olduğu deneyim ve network sayesinde bireysel seyahatlerden full-charter gruplara; toplantılardan kongre ve eventlere kadar birçok organizasyondasınırlı bütçelerle dahi büyük efektler yaratabilmektedir.

Rekabetçi fiyatlar ile müşteri odaklı pazarlama stratejileri sayesinde Corendon DMC, global faaliyet alanını genişletirken aynı zamanda Avrupalı müşteri tabanını da arttırarak büyümektedir.
İleri seviye bilgi teknolojileri, yerel pazar bilgisi, çok dilli yönetim kadrosu ve personel gibi araçların etkin kullanımı sayesinde üstün hizmet kalitesini sürdüren Corendon DMC, Hollanda’nın özel organizasyonlar için en mükemmel tercih olduğunu iddia ediyor ve misafirlerine Hollanda’nın laleler, tahta ayakkabılar ve yel değirmenlerinden daha fazlası olduğunu göstermeyi hedefliyor.

Ayrıntılı bilgi için:
http://www.corendondmc.com/