Çeşme tatilinizde gidebileceğiniz eğlence mekanları!

İzmir’in tatil cenneti Çeşme, eğlence mekanları bakımından da oldukça zengindir. Özellikle de yaz mevsiminde renkli gece hayatıyla dikkat çeken Çeşme tatilinizde gidebileceğiniz en iyi eğlence mekanlarını sizler için listeledik;
Sole Mare Beach Club: Çeşme’de eğlence sektörünün vazgeçilmez mekanlarından Sole Mare Beach Club, dev iskelesi ile Ayayorgi Koyu’nun bir tanesi. Çeşme’nin son 11 yılına damgasını vurmuş gündüz Beach, gece Club olarak faaliyetini sürdüren Sole&Mare Beach Club, hava kararır kararmaz yükselen müzik sesi, muazzam ışıklandırması ve enerji dolu atmosferi ile sabahın ilk ışıklarına kadar sizi hiç bırakmıyor.

KafePi Beach Club: Çeşme Ayayorgi’nin en güzel koyunda bulunan bu beach club, fiyatları ve özenle hazırlanmış müzik listeleriyle dikkat çekiyor. Özellikle de gençlerin favori mekanlarının başında gelen KafePi Beach Club, kokteylleriyle de ünlü.

Paparazzi: Ayayorgi’nin en eski ve en popüler mekanlarından olan Paparazzi, sınırsız eğlence anlayışı, muhteşem DJ performanslarıyla dikkat çekiyor.

Tektekçi Alaçatı: Gece hayatının nev’i şahsına münhasır barı Tektekçi, Alaçatı’da kokteylleri, her tarz ile barışık müzik listesi ve silent disco konsepti gereği girişte dağıttıkları kulaklıklarla, size farklı bir eğlence deneyimi sunuyor.

Öküz Bar: Eşsiz servisle sunulan yemekleri, muhteşem manzarası, lezzetli içecekleri ve muhteşem müzikleriyle bu mekandan ayrılmak istemeyeceksiniz. Kalite ve lezzetin oldukça uygun fiyatlarla sunulduğu bu mekanda, Öküz’ün efsane eğlencesiyle tutkusu olacaksınız.
cesme_eglence_mekanlari_5