CES 2017 güzellik teknolojisinde çığır açtı!

CES 2017 güzellik teknolojisinde çığır açtı!

Ayna ayna söyle bana deyip, size gördüklerinizden daha fazlasını söyleyecek bir aynaya sahip olduğunuzu veya saçınızla ilgili yaşadığınız tüm sorunları ortadan kaldıracak bir saç fırçanızın olduğunuzu düşünün. Bu sene gerçekleştirilen 2017 CES (Consumer Electronics Show)’te tanıtılan teknolojik oyuncakların arasında güzellik teknolojisi anlamında da çığır açacak yeni ürünler ilgi odağı oldu. İşte onlar arasından seçtiğimiz en iyi 5 güzellik cihazı.
HiMirror Plus
HiMirror Plus, 5 ayrı ışıklandırma sistemi sayesinde kırışıklıklarınızı görebilecek ve cildinizdeki değişiklikleri kayıt altına alacak. Cihazı sesinizle kontrol edebilirsiniz. Ayrıca 6 farklı kişinin kullanımına da olanak sağlıyor.
Kérastase Hair Coach Powered by Withings
Kérastase Hair Coach Powered by Withings, saçınızı analiz ediyor. Eğer saçınız kuru veya hasar görmüşse size bunun uyarısını vererek önlem almanızı sağlıyor.
HiSkin
HiSkin, gözler, üst yanaklar, alt yanaklar ve çene gibi 5 ayrı bölgede kullanılabilir. HiMirror ile entegre çalışan ürün, cildinizin nem ve melanin seviyesini analiz ederek cilt sağlığınızı kontrol altında tutmanızı sağlar.
Sensor Mirror Pro
Hareketi algılayarak çalışan Sensor Mirror Pro’nun en iyi özelliği ise mimiğinize göre ışıklandırma sağlaması. Sizde artık makyajınızı bu mükemmel ışık altında yapabilirsiniz.
Ekko
Ekko, size bir makyaj aynasından fazlasını vaadediyor. Makyajınızı yaparken haberleri ve hava durumunu göstererek müzik de çalıyor.