Buzuki üstadı, Alaçatı gecelerine renk katıyor!

Bu yaz Alaçatı’nın yıldızlı gecelerine ve dalga seslerine Buzuki Orhan’ın muhteşem yorumu eşlik ediyor. Sezen Aksu, Müslüm Gürses, Yeni Türkü gibi ustaların eserlerine, kendi bestelerine, Yunan ve Balkan ezgilerine buzuki eşliğinde hayat veren sanatçı, “Buzuki Orhan ile Ege Geceleri” kapsamında, sezon boyunca Premier Solto Hotel by Corendon’da sahne alıyor.
Kendine özgü dokusuyla tatilcilerin gözdesi haline gelen, Alaçatı’nın denize sıfır tek butik oteli Premier Solto Hotel by Corendon, misafirlerine müzik ve eğlence dolu bir yaz yaşatıyor. Sezen Aksu, Müslüm Gürses, Yeni Türkü gibi ustaların albümünde buzuki çalan ve bu sanatçıların eserlerine kendine has yorumuyla yeniden hayat veren Buzuki Orhan, sezon boyunca “Buzuki Orhan ile Ege Geceleri” konsepti ile Premier Solto Hotel by Corendon’da sahne alıyor.

Buzuki Orhan olarak tanınan Orhan Osman, sezon boyunca her Cuma Premier solto Hotel by Corendon’da Türk ezgilerinden dünya müziklerine uzanan bir performans sergileyecek. Üstelik Buzuki Orhan’ın performansına Premier Solto Hotel by Corendon’un ünlü şeflerinin hazırladığı Ege Mutfağı menüleri eşlik edecek.
Sanatçı, bayram tatiline denk gelen 22 Ağustos Çarşamba günü de, Premier Solto Hotel by Corendon misafirlerine müzik şöleni sunacak.
Ünlü sanatçının müziklerine ünlü şefin yemekleri eşlik edecek!
Alaçatı merkeze yalnızca iki kilometre mesafede konumlanan Premier Solto Hotel by Corendon, masmavi denizi, kişiye özel hizmet anlayışı ve birbirinden leziz yemekleriyle misafirlerine unutulmaz bir tatil deneyimi yaşatıyor.
Oda – kahvaltı konseptiyle hizmet veren otelin tamamen doğal ve yerel lezzetlerle bezenmiş zengin açık büfe kahvaltısında, ünlü şef Eyüp Kemal Sevinç ve ekibinin imzası bulunuyor. Şef Sevinç ve ekibi, gün boyu hizmete sunulan leziz atıştırmalıklara, yaz sıcaklarını hafifleten buz gibi içeceklere ve Ege – Akdeniz başta olmak üzere dünya mutfaklarından özel lezzetlere yer verilen akşam yemeğine de kendilerine has dokunuşlarını katıyor.

Eğlence ve huzur bir arada
Taş evleriyle ünlü Alaçatı’nın mimarisini, tertemiz denize sahip çok özel bir koya taşıyan Premier Solto Hotel by Corendon; 88 deluxe odası, özel plajı, havuzu, yemyeşil bahçesi ve masaj, vücut bakımı, Türk hamamı saunanın yer aldığı Spa & Wellness bölümüyle şehrin tüm yorgunluğunu geride bıraktırıyor.

Sörf okullarında indirim imkanı
Premier Solto Hotel by Corendon, dünyaca ünlü sörf merkezlerine de yalnızca yürüyüş mesafesinde yer alıyor. Üstelik otel misafirleri, anlaşmalı sörf okullarındaki eğitim ve ekipmanlardan yüzde 10 indirimli olarak yararlanabiliyor.