Bursa’da alışveriş yapabileceğiniz en iyi AVM’ler!

Bursa’da alışveriş yapabileceğiniz en iyi AVM’ler!

Bursa öyle çok güzelliği bünyesinde barındırır ki, gezmek için hangi birinden başlayacağınızı bilemezsiniz. Geçmişten günümüze kadar ticaretin merkezi olarak da kabul edilen Bursa, tarihi pasajların yanı sıra alışveriş merkezleri konusunda da oldukça zengindir. Peki Bursa’nın en iyi avmleri hangileri?
Zafer Plaza: 1999 yılından beri hizmet veren bu avm, Altıparmak caddesinde bulunuyor. 2000 yılında AMDP, Alışveriş Merkezleri ve Perakende Merkezleri Kurulu tarafından “En iyi Alışveriş Merkezi” seçilen Zafer Plaza, alışverişin, sanatın, eğitimin ve kültürün buluşma noktası. Şehrin içinde ama şehirle bütünleşmiş biçimde dizayn edilen mimari yapısıyla dikkat çeken Zafer Plaza, Bursa’nın 21.yüzyıl simgesi.

Kent Meydanı Alışveriş Merkezi: 2008 yılından beri hizmet veren bu avm, 102 lokantası, 7 ATM noktası ve 2 sinema salonuyla haftada 70000’e yakın kişi tarafından ziyaret edilmektedir.

Anatolium Alışveriş Merkezi: 2007 yılından beri hizmet veren avm, Bursa Terminal Otogarı’na 5 dk mesafede bulunuyor. Bursa’nın en çok tercih edilen avmleri arasında olan Anatolium AVM, 10:00 – 22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Korupark: Türkiye’nin 3. büyük alışveriş merkezi Korupark, 2007 yılından beri hizmet vermektedir. Bünyesinde 196 markayı barındıran avmye ulaşım da oldukça kolaydır.