Bursa tatilinde yüzebileceğiniz en iyi havuzlar!

Bursa tatilinde yüzebileceğiniz en iyi havuzlar!

Bütün yıl yazın çıkacağınız tatili iple çekerseniz. Yaz mevsimi gelir gelmez sıcaktan bunalan insanlar, soluğu plaj ve havuzlarda alıyor. Peki bu yaz Bursa tatilinde hangi havuzlarda serinlemelisiniz?
Aquapark Bursa: 15.000 m2’lik alanda Bursa’nın en büyük su parkı ve yüzme havuzuna sahip olan Podyum Aquapark, her yaştan kitleye hitap ediyor. Fatih Sultan Mehmet bulvarında bulunan su parkında yaklaşık 15 hektar büyüklüğünde yüzme havuzu kalabalık bir grubu bile kaldıracak kapasiteye sahip. En büyüğü 1800 m2 olan ve bünyesinde 4 adet havuz bulunan Podyum Aquapark, yüzmenin yanı sıra tüm gün çeşitli animasyonlarla ziyaretçilerine güzel vakit geçirebileceği anlar yaratıyor.

Havuzlu Park Sosyal Tesisleri: Bursa Osmangazi’de yer alan bu havuz, Bursa Büyükşehir Belediyesi Sosyal Tesisleri’ne bağlı. Tesisin 1 adet olimpik ve 1 adet çocuk havuzu bulunuyor.

Konak Olimpik Havuz Yüzme Tesisleri: Nilüfer İlçesi Konak mahallesinde bulunan tesiste biri açık diğeri kapalı olmak üzere 2 olimpik havuz bulunuyor. Günlük ortalama 200 kişinin yararlandığı havuz, temizlik ve güvenliğiyle de dikkati çekiyor.

Ninova Aquapark: 2013 yılından beri hizmet vermekte olan Bursa Ninova Aquapark sıcaktan bunalan serinlemek isteyip, keyifli zaman geçirmek ve eğlenmek isteyenler için bulunmaz bir yer.