Burcu Güneş’ten tatil önerileri

670x420(Kapak-Foto)-burcu-güneş

Güzel şarkıcı Burcu Güneş, hayranları ve siz tatil severler için seyahat sırlarını ve favori mekanlarını paylaştı. Şarkıcı tatili ne amaçşa değerlendirdiğinin üzerine değinmeyi ihmal etmedi. Onun için tatile çıkmak dinlenmek ve keşfetmek anlamına geliyor. Tatilde yürüyüş yapmayı ve alışveriş yapmaktan büyük keyif duyduğunu belirtti. İşte güzel şarkıcının tercih ettiği favori mekanları şu şekilde.
1- New York ; Mevsimin farketmeksizin gidilmesi gereken yegane şehirlerden biri şüphesiz New York. Şehrin tadını doyasıya çıkarmak istiyorsanız güzel şarkıcının yaptığı gibi sizde yürüyerek keşfetmeyi deneyin. Eğlencenin ve bunun yanı sıra kültür-sanat merkezi olan kent tatil için birbirinden güzel etkinlikleri içinde barındırıyor.
2- Singapur ; Güneydoğu Asya’nın incisi olan Singapur tatil için bir diğer alternatif. Lüksün sınır tanmadığı kent, tanınmış markalarla bezenmiş mağazaları ve birbirinden güzel alışveriş merkezler ile ön plana çıkıyor. Eğer bir alışveriş tutkunuysanız tercihinizi Singapur’dan yana kullanabilirsiniz.
3- Sidney ; Avustralya’nın bize kalırsa en güzel şehirlerinden biriside Sidney. Eğlence ve sanatı bir arada bulmak istiyorsanız rotanızı bu eyalete çevirebilirsiniz. Kültüründe varolan kangrular ve koalaları görmek belkide sizlere ilginç bir tatilin kapılarını aralayacak.
4- Paris ; Alışveriş alternatiflerinin bir diğeri ise Paris. Üstelik romantizmin tek adresi olan kent romantik ve huzurlu bir tatil için biçilmiş kaftan niteliği taşıyor. Modanın kalbinin attığı kent birbirinden ünlü markalar ile sizleri bekliyor.
5- Kapadokya ; Ülke sınırları içerisinden uzaklaşmak istemeyenlere Kapadokya keyifli bir seçenek olabilir. Doğanı bizler için sunduğu nimetlerden birisi şüphesiz burası. Balon turları ve yeraltı şehirlerinin keşfiyle günbatımının manzarasını kahvenizi yudumlarken çıkarabilirsiniz.