Bu yaz tatilinde en dikkat çekici kadın parfümleri neler?

Bir kadın parfümü, etkileyici, kalıcı ve çekici olmalıdır. Bu yaz kendinizi daha çekici ve etrafınızdakileri kokunuzla büyülemek için bu listeye mutlaka göz atın!
Burberry Her: Francis Kurkdjian imzalı yeni parfüm Burberry Her EDP..Onu sıktığınızda, Londralı’nın cesur tarafını hissedeceksiniz.Üst notalar: Kırmızı & koyu meyveler, ahududu, çilek, vişne, böğürtlen, yaban mersini Orta notalar: Çiçeksi dokunuşlar; menekşe ve yasemin akorları Alt notalar: Bağımlılık yapan ve şehvetli; meşe ağacı ile odunsu notalar, amber.

Elie Saab Girl of Now Shine: Üst notalarında kavrulmuş antep fıstığı ve ananas, Kalp notasında Ylang Ylang, Yasemin ve Ormond Çiçeği, Alt notasında Iris, Vanilya ve Patchouli bulunuyor. Elie Saab koleksiyonlarının baş döndüren siluetlerinden ilhamla tasarlanan Girl Of Now Shine, ışıltılı cazibeyi vurgulayıp, baş döndürücü feminenliği bir adım öteye taşıyan farklı bir koku.

Chloé Nomade: En iyi yaz parfümleri arasında ilk sıralarda yer alan bu parfümün kremsi, pudralı ve tatlı kokusunun ardında birbirinden güzel turunçgiller, meyveler, çiçekler ve odunsu notalar yatıyor.

Cartier La Panthere: Cartier La Panthere EDP, tazecik çiçeklerin benzersiz kokusu ile işlenmiş, kendinizi olabildiğince özgür ve mutlu hissedeceğiniz bir parfüm. Efsane çiçek kokularıyla odunsu notaları bir araya getiren bu parfüm, oldukça da kalıcı.