Bu yaz tatilinde en büyüleyici erkek parfümleri neler?

Güzel kokmak, hem erkekler hem kadınlar için çok önemlidir. Erkeklerin çekiciliğine çekicilik katan parfümler, bu yaz yeni çeşitleriyle bizlere merhaba diyor. Peki bu yaz en büyüleyici erkek parfümleri hangileri?
Acqua di Parma Blu Mediterraneo Cipresso di Toscana: Doğal bir vaha sessizliğindeki yürüyüşü anımsatan Acqua Di Parma’nın yeni kokusu Cipresso di Toscana, gizemli, sessiz varlığı ve aynı zamanda büyüleyici canlılığıyla dikkat çekiyor.

Dolce & Gabbana Light Blue Italian Zest: Canlı bir zarafet, riayetsiz bir duygusallık, otantik bir erkeksilik. En kaliteli İtalyan turunçgillerinin hassas çiçek yapraklarıyla birleşiminden oluşan bu erkek parfümü yaz mevsiminde size çok yakışacak.

Azzaro Chrome Aqua: Azzaro’nun yeni erkek parfümü Eau de Toilette’i olan Chrome Aqua ile kendinizi yoğun bir su anına bırakın. Parfümün resmi açıklamasında “ferah, sucul ve odunsu” yönü vurgulanmış. Yaz mevsimine çok yakışacağından şüpheniz olmasın.

Ferrari Bright Neroli: Portakal çiçeğini karizmatik neroli özünün kalıcılığıyla birleştiren bu parfüm, içeriğinde limon, acı portakal, turunç çiçeği, sichuan biberi, vetiver, paçuli, amber barındırıyor.