Bu yaz tatilinde bronzlaşmanızı sağlayacak en muhteşem ürünler!

Yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte bronz bir ten, ışıldayan bir cilt herkesin hayali.. Ancak açık tenli kadınlarda koyu renk pigmentleri az olduğundan dolayı yalnızca güneşlenerek bronzlaşmak çok zor oluyor. Bu nedenle bronzlaştırıcı ürünlere ihtiyaç duymak zorunda kalıyoruz. İşte kusursuz bronzlaşmanızı sağlayacak en iyi ürünler;
Nuxe, bronzlaştırıcı yağ Işıltılı bir bronzluk sağlayan bu ürün, yağlı his bırakmayan dokusu ve alkol içermeyen formülü ile cildi besliyor ve ipeksi bir görünüm sağlıyor.

Institut Esthederm UV In Cellium Spray Kullanım kolaylığı da kullanıcıları mest eden bu ürün, muhteşem bir bronzluk sunarken güneşin tüm faydasını bedeninize almanıza da destek veriyor.

Sephora bronzlaştırıcı kuru yağı Mükemmel bir bronzluk için vazgeçilmez bir ürün olan Sephora bronzlaştırıcı kuru yağı, kuru yağ formülü sayesinde cilt tarafından hemen emiliyor ve cildi besliyor.

Hawaiian, Tropical Tanning Oil Suya dayanıklı olmasıyla daha da bir çekici olan bu ürün, tropik çiçek ve hindistan cevizi içeriyor.