Bodrum’da bulunan hayvan dostu oteller!

Kedi, köpek veya kuş gibi evcil hayvanların bakımını evinde üstlenen bireyler, özellikle tatil planı yaparken evcil hayvanını nereye bırakacağı konusunda zorluk yaşıyor. Hızla gelişmekte olan tatil sektörü bu kapsamda evcil hayvanlarıyla tatil yapmak isteyen misafirler için çeşitli imkanlar sunuyor. Biz de Bodrum’da evcil hayvanınızla kalabileceğiniz otelleri sizler için listeledik;
Otel Gümüşlük – Gümüşlük: Eğer tercihiniz Bodrum’un kalabalığından uzak, sakin ve huzurlu bir tatil yapmak ise Otel Gümüşlük, sizin ve sevimli dostunuz için oldukça ideal bir otel. Otel, yemyeşil ve ağaçlarla iç içe büyük bahçesi, yüzme havuzu, restoranı, barı ve hepsi birbirinden keyifli 36 odası ile misafirlerine hizmet veriyor. Hayvan dostu otelde evcil hayvanınızı odaya alabilir, gün içinde bahçede de vakit geçirebilirsiniz.

Kaya Pansiyon – Merkez: Bodrum’un kalbinde faaliyet gösteren Kaya Pansiyon, merkezin tam ortasında olmasına rağmen bölgenin en sessiz pansiyonlarından biridir. Size eşlik edecek olan hayvan dostunuz pansiyon odalarına kabul ediliyor. Rezervasyon esnasında, özellikle köpekli misafirlerin işletme yetkilisine bilgi vermeleri gerekiyor.

Sun Garden Apart Otel – Yalıkavak: Bodrum’un Yalıkavak beldesinde bulunan Sun Garden Apart Hotel, denize yalnızca 50m uzaklıkta yer alıyor. Size eşlik edecek hayvan dostunuz hem bahçeye hem de odaya kabul ediliyor ve bunun için herhangi bir ekstra ücret talep edilmiyor.

Hotel Blue Bay – Bitez: 17 yıllık tecrübesi ile konuklarına huzurlu bir tatil ortamı sunan Hotel Blue Bay, sakin ve dingin bir tatil vaadediyor. Küçük, alçak gönüllü ancak tüm gereksinimlerinize cevap verebileen tesiste evcil hayvanınızla tatilin keyfini çıkarabilirsiniz.