Beyrut’ta gidebileceğiniz en iyi gece kulüpleri!

Ortadoğu’nun Paris’i olarak anılan Beyrut, farklı kültürlere ev sahipliği yapan bir şehir. İç savaştan sonra hızla gelişen Beyrut’un Akdeniz’e kıyısı olması turistler için ilgi odağı olmasını sağlamıştır. Renkli gece hayatı turistler için güzel bir tatil imkanı sunmaktadır. Peki Beyrut’ta gidilebilecek en iyi gece kulüpleri hangileridir?
B 018: Beyrut’un en ünlü gece kulüplerinden olan B 018’de dilediğinizce dans edebilir, rahatlatıcı dekorasyonu ve sıcak atmosferi ile keyifli bir gece geçirebilirsiniz. Bu mekana ulaşmak için yerin altına iniyorsunuz. Uzaktan bir helikopter pistini andıran B 018’de eğlence sabahın ilk ışıklarına kadar sürüyor.

Sky Bar: Avrupa’da birçok kez yılın eğlence mekanı seçilen Sky Bar, bölgenin eğlence anlayışını tamamen değiştirmiş olmasıyla ünlüdür.

White: 2006’da açılışını yapan mekan, Beyrut’taki particilerin uğrak yeri olmuş. Mekan sizi kapıdan girdiğiniz anda büyüleyebilir. Kaliteyi, lüksü ve eğlenmeyi seviyorsanız bu mekana mutlaka uğrayın.

Buddha Bar: Beyrut Buddha, özellikle gece 1’den sonra hareketli partilere sahne oluyor. Özellikle 11’den sonra tam bir club anlayışına dönüşen mekanı kesinlikle ziyaret etmelisiniz.