Beşiktaş’ta iftar keyfini yaşayabileceğiniz en iyi mekanlar!

Ramazan ruhu ve keyfi de en güzel iftar yemeklerinde hissediliyor. Ülkemizin birçok yerinde de gelenekselleştirilmiş iftar mekanları birbirinden lezzetli iftar menüleri sunuyor. İşte İstanbul Beşiktaş’ta iftar keyfini yaşayabileceğiniz en iyi mekanlar;
Tuğra Restoran: Eğer kendinizi kısa bir süre için bile olsa Osmanlı Sarayında bir sultan gibi hissetmek isterseniz muhteşem bir boğaz manzarası eşliğinde Osmanlının ihtişamını en iyi yansıtan, Çırağan sarayınının birinci katında yer alan esşiz mekan Tuğra Restaurant’ı keşfedin. Tuğra Restaurant, İstanbul’un Osmanlı –Türk yemeklerini büyük bir titizlikle konuklarına sunan belli başlı restoranlardan.

Hanedan Restaurant: Beşiktaş sahilde otuz beş yıllık bir mekân Hanedan. Dört katlı bir binanın ilk katında balık ikinci katında et restaurantı mevcut. 2009 yılından beri hizmet veren Hanedan Restaurant, zengin menüsü ve şık dekorasyonuyla misafirlerinin gönlünü kazanıyor.

Köşebaşı Restaurant: Bir lezzet mozaiği olan Köşebaşı, ünlü gezi dergisi ”Conde Nast Traveler”ın belirlediği dünyanın en iyi 50 restoranı arasına girmeyi başarmış. Türk mutfağının geleneksel lezzeti kebabın modern sunumuyla, yemek kültüründe devrim yapan Köşebaşı Restaurant’ın birçok şubesi bulunuyor.