Berlin tatilinizde keşfetmeniz gereken eğlence mekanları!

Berlin tatilinizde keşfetmeniz gereken eğlence mekanları!

Sanatı, tarihi ve festivalleriyle ön planda olan Berlin, sadece bunlardan ibaret değil. Aynı zamanda özenle korunmuş kültürü, renkli gece hayatı ve hareketli yaşamıyla ilgi odağı olan bir Avrupa kenti. Biz de sizlere kültürel ve yaratıcı enerjisi hızlıca yükselen Berlin’de gidebileceğiniz en iyi eğlence mekanlarını derledik;
Berghain Panaroma: Berlin’in ve tüm dünyanın en meşhur ve aynı zamanda içeriye girmesi de en zor kulüplerinden birisi. Dans müziği severlerin buluşma noktası olan Berghain’de eğlence gece yarısını geçtikten sonra başlıyor. Bir kere girebildikten sonra gecenin asla sona ermediği kulüplerinden.

Watergate: Oliver Koletzky gibi ünlü Berlin djlerinin ilk çıkış yaptığı yer olmasıyla ünlü olan bu mekan, Kreuzberg’te yer alıyor. Nehir ve gösterişli Oberbaumbrücke (Oberbaum Köprüsü) manzaralı güzel bir terası olan Watergate, Berlin’in en iyi gece kulüpleri arasında başı çeken yerlerden.

Sisyphos: Burada eğlenmenin çeşitli yollarını bulacaksınız. Hauptstraße bölgesinde yer alan mekan, oldukça geniş bir alana sahip parti alanı. Burada kendinizi plaj partisinde veya festivaldeymiş gibi hissedebilirsiniz.

Chalet Club: Savaştan kalma eski bir binada yer alan kulüp, elektronik müzik severler için ideal bir mekan. Burada asıl eğlence gece 3’ten sonra başlayıp öğlene kadar devam ediyor.