Aydın’da kaçış oyunları etkinlikleri nerelerde var?

Japonya’dan yayılan ve Türkiye’yi de etkisi altına alan gençlerin yeni gözdesi, “evden kaçış oyunları” büyük ilgi görüyor. Biz de bu oyunların Aydın’daki adreslerini sizlere listeledik;
Room Escape: Arkadaşlarınla beraber korkunç bir eve kilitleneceksin, çıkmak için sadece bir saatin var. Evdeki ipuçları ve çok sayıdaki şifreyi çözmek için uzun, içinden çıkmak istemeyeceğin atmosfer içinse kısa bir süre. Zaman ve akıl yönetiminde farkını ortaya koy!
Adres: No: D:1, Zafer, 106. Sk. No:10, 09000 Merkez/Aydın Merkez/Aydın

The Dungeon Escape: Ekip arkadaşlarınız ile birlikte kendinizi bir film kahramanı gibi hisseceğiniz bu yerde bir saatiniz var. Bu bir saat içerisinde içeride bulunan gizemleri çözerek çıkışa ulaşmanız gerekiyor. Kesinlikle güç kullanmak yok, tek yapmanız gereken tutsak kaldığınız bu mekandan çıkmak için beyin fırtınası yapmak. Zekanızı kullanarak çevrenizdeki objelerden yararlanmalı ve şifreleri çözmelisiniz.
Adres: Nazili – Aydın

Tuzak Ev: Maceraya hazırsanız takımınızı kurun ve zamana karşı yarışın! TUZAK EV sizi 60 dakika boyunca sıra dışı düşünmeye davet ediyor. Şifreler… Anahtarlar… Kilitli kapılar… İpuçlarını takip edin, bulmacaları çözün. Bulduğunuz her ipucu sizi hedefinize bir adım daha yaklaştıracak.
Adres: Konak mah. Park sk. No: 20, D: 2, Söke/Aydın (İstasyon cd. Leziz Pastanesi yan sokağı)