Avrupa Yakası’nda yüzülebilecek en iyi havuzlar!

Sıcaktan bunaldığımız bugünlerde en iyi çözüm havuz ve denizlerdir. İstanbul Avrupa Yakası’nın hem hijyen hem de konfor bakımından en iyi havuzlarını sizler için listeledik;
The Grand Tarabya: Boğaz’ın en özel yerinde, Tarabya Koyu’nda muhteşem bir konuma sahip olan The Grand Tarabya, İstanbul’un sıcaklarından kaçmak için muhteşem bir alternatif sunuyor. 10.00 – 19.00 saatleri arasında hizmet veren havuzda misafirleri ayrıca birbirinden özel hizmetler bekliyor. Sıcaktan bunalanlar, 11.00 – 17.00 saatleri arasında ev yapımı buzlu çay ve aromatik detox su ikramlarıyla serinleyebiliyor.

Les Ottomans: Kuruçeşme’de bulunan Les Ottomans’ın 09.00-18.00 saatleri arasında hizmet veren havuzu Boğaz’a nazır havuz keyfi için ideal. ”2010 Dünya’nın En İyi Suit Oteli ve Spa’sı” seçilen Les Ottomans, günün her saati güneş alarak boğazında serinliği ile sakin ve huzurlu bir atmosfer yaratıyor.

Suada Club: İstanbul eğlence hayatının popüler adreslerinden olan SuAda, yaz aylarında havuz severler tarafından tercih ediliyor. Boğazın tam üzerinde havuz keyfi yaşamak isterseniz de Suada iyi bir seçenek olacaktır. Fiyatı da otellere göre daha ekonomik.

Çırağan Palace Kempinski: Çırağan Palace Kempinski’nin yemyeşil bahçesinde, tarihi Saray’ın yanı başında ve Boğaz’ın hemen kıyısında bulunan masmavi havuzunda yüzmek, misafirlerinde adeta Boğaz’ın serin sularında kulaç atıyormuş hissi uyandırıyor. Kışları 28 dereceye kadar ısıtılan bu havuzda arzu edenler kar altında bile denize girebiliyor.