Avrupa Yakası’nda doyasıya eğlenebileceğiniz eğlence mekanları!

Avrupa Yakası’nda doyasıya eğlenebileceğiniz eğlence mekanları!

Dünyanın en büyük şehirlerinden biri olan İstanbul, tarihi ve kültürel yerlerin yanı sıra çeşitli mekanlara da ev sahipliği yapmaktadır. Biz de sizlere İstanbul – Avrupa Yakası’nda mutlaka gitmeniz gereken eğlence mekanlarını derledik;
360: Adından da anlaşılacağı gibi burası İstanbul’u, Boğaziçi’ni 360 derece panoramik bir manzarayla görüyor. Bir çok uluslararası ödüle sahip 360 İstanbul, tarihi ve kadim Mısır Apartmanı’nın en üst katında yer alıyor.

Andon: Sıraselviler’de 19. yüzyıldan kalma beş katlı bir konakta yer alan Andon, her katında farklı bir konsept barındırıyor. İstanbul’un gürültüsünden uzaklaşabileceğiniz, iş çıkışı günün yorgunluğunu ve stresini atabileceğiniz bu mekan, yerli ve yabancı parçaların çalındığı oldukça şık bir yer.

Atlasaxis: Şık ve huzurlu dekorunun yanı sıra enfes bir manzaraya sahip olan mekan, Beyoğlu’nda bulunuyor. DJ performansları haricinde haftanın belli günleri elektonik, caz, rock, alternatif rock ve hatta rap türünde canlı performanslar oluyor. Üstelik mekân her ay 3-4 partiye ev sahipliği yapıyor.

Babylon: İstanbul’un müzik, eğlence hayatına yön veren Babylon, 1989’dan bu yana istikrarını koruyan mekanda gerçekleşen sayısız konser sayesinde eğlenceye doyabilirsiniz.