14 Şubat tatilinizi sevgilinizle romantik ülkelerde geçirin!

*Paris-Fransa: Romantik bir tatil deyince akla ilk gelen yerlerden biri şüphesiz Paris’tir. ‘Aşıklar Şehri’ olarak adlandırılan bu şehirde Eyfel Kulesi ve ışıkları altında her zaman romantizmi yaşayabilirsiniz.

*Amsterdam-Hollanda: Baş başa bir tatil için en iyi yerlerden biri olan Amsterdam’da hayatınızın en özel tatili olan balayını geçirmeye ne dersiniz? Şehirde ulaşım sorunu yok. Bisikletlerinizle keşfe çıkabiliyorsunuz. Eğlence derseniz, her yerde…

*Roma-İtalya: İtalya tatilinizde Roma’yı keşfederek Aşk Çeşmesi’nde romantik anlar, aşk dolu dakikalar yaşayabilirsiniz.

*Venedik-İtalya: Bu tarihi ülkenin romantik bir diğer şehri ise Venedik. Şehirde hiç bilmeden girip keşfedeceğiniz sokaklarda kaybolabilir, baş başa bir gondol turuna çıkabilirsiniz. Görkemli manzara ve tarih kokan bu kısa zamanda unutamayacağınız deneyimler yaşayabilirsiniz.

*Barselona-İspanya: Mimarisi ile fark yaratan bu kent, Avrupa’nın en romantik yerleri arasında. Ayrıca sizlere dünyaca ünlü plajları ile yaz ayları için harika bir tatil keyfi sunuyor.