Antalya’nın en popüler gece mekanları!

Müzik zevkinden içilen içkilerin çeşitliliğine kadar birçok şey gidilecek mekanları belirliyor. Turizm cenneti Antalya, gece hayatıyla da oldukça renkli bir kent. Biz de aralarında en popüler olanlarını sizler için listeledik. İşte Antalya’nın en popüler gece mekanları;
Tudors Pub: Kaleiçi’nin en çok tercih edilen mekanı olan Tudors Pub, özellikle de hafta sonları tıklım tıklım dolu oluyor. Genellikle üniversite öğrencilerinin tercih ettiği bu mekanda canlı müzik dinleyebilir, partilere katılabilir ve ünlü isimlerin sahnelerini izleyebilirsiniz.

Jolly Joker Pub: Jolly Joker’in Antalya’daki yeri olan bu mekanı her yaştan kişiler tercih edebiliyor. Her hafta ünlü sanatçıların konserlerine ev sahipliği yapan mekanda hayran olduğunuz sanatçıların şarkılarına eşlik edebilirsiniz.
Uzaklar Bar: Uzaklar Bar Antalya, sahne performansları, sahne alan müzisyenleri ve içecekleriyle büyüleyici bir ortama sahiptir. Uzaklar Pub, sıcak ortamı ile uzakları yakınlaştırıyor.
Up Shot Bar: Antalya gece hayatı denildiğinde en iyi alternatiflerden biri Up Shot Bar. Gece bir mekanda eğlendikten sonra soluğu burada alırsanız güzel bir kokteyl eşliğinde geceyi sonlandırabilirsiniz.
Dj’lerin sabahın ilk saatlerine kadar süren performansları da eğlencenizi ikiye katlayacak bir detay.

Paşa Lara: Türkçe canlı müziğin en gözde mekanlarından Paşa Lara, sahnesindeki sevilen sesi Murat Tekyıldız ile Antalya gecelerini ısıtıyor. Yoğun geçen bir haftanın ardından eğlenmek isteyenlerin tercihi olan Paşa Lara, popüler sanatçısı Tekyıldız ile rakiplerine meydan okuyor.