Antalya’nın en güzel plajlarına sahip otelleri!

Tatil planlarımızı yaparken deniz keyfi genelde ilk sırada yer alıyor. Antalya, berrak suları ve tertemiz kıyılarıyla ziyaretçilerini büyüleyen çok sayıda plaja sahip. Türkiye’nin mavi bayraklı plajlarıyla ünlü, turizm cenneti Antalya’nın en güzel plajlarına sahip otellerini sizler için araştırdık;
Limak Lara Hotel: Güneş, Deniz ve Mavinin En güzel hali ile buluştuğu doğa harikası Antalya’nın Lara Bölgesinde bulunan Limak Lara Hotel, denize sıfır konumu ile alternatifsiz bir keyif sunmaktadır.

Rixos Sungate: Büyüleyici denizi ile her sezon tatilcilerin uğrak yeri olan Beldibi, hayallerindeki tatili yaşamak isteyenlere Kemer otelleri arasından en keyifli seçeneği sunuyor: Rixos Sungate.

IC Hotel Santai: IC Hotels Santai, Antalya’nın Belek bölgesinde, 94.000 m2 alana üzerine kurulu, Akdeniz’in en güzel kumsallarından birinden denize girebilme imkanını sunan, binbir çeşit bitki ve ağaç çeşidini bünyesinde barındırarak tüm aile fertlerine muhteşem bir tatil deneyimi sunuyor.

Miracle Resort Hotel: Akdeniz’in muhteşem renkleri ile dünyanın tüm köşelerinden tatil severleri eğlenip rahatlamak için bir araya getiren Miracle Resort Hotel, seçkin bir tatil vadediyor.