Antalya’da Temmuz ayında hangi konserler var?

Yaz mevsimini doyasıya yaşadığımız bu günlerde yaz tatilini muhteşem konserlerle renklendirmeye ne dersiniz? İşte Temmuz ayında gidebileceğiniz Antalya konserleri;
Michael Jackson – The Tribute To The King Of Pop (Starring William Hall): Michael Jackson’la yıllarca aynı sahneyi paylaşan ve MJ’ın ses ve fiziksel özelliklerine benzerliğiyle tanınan William Hall ve orkestrası, 90 dakikalık canlı performansıyla 31 Temmuz’a kadar haftanın belirli günlerinde sahne alacak.

Pilli Bebek – Sponge Pub: Pilli Bebek, 4 Temmuz’da en sevilen parçalarını Antalya’da ilk kez elektroakustik olarak sahneleyecek.

Cem Adrian – Jolly Joker Antalya: Farklı ses rengiyle dikkatleri üzerine çeken Cem Adrian, 7 Temmuz’da Jolly Joker Antalya sahnesinde sizlerle.

Can Gox – Sponge Pub: Türkiye’nin en güçlü vokallerinden Can Gox, 11 Temmuz’da Sponge Pub sahnesinde sevenleriyle buluşuyor.

Gripin – Holly Stone Performance Hall: Ünlü rock grubu Gripin, hayranlarıyla 13 Temmuz’da Holly Stone Performance Hall sahnesinde buluşuyor.

Selami Şahin – Jolly Joker Antalya: Selami Şahin, 14 Temmuz Cuma günü saat 22.00’da Jolly Joker Antalya sahnesinde..

Birsen Tezer – Filika: Birsen Tezer 15 Temmuz Pazar Saat 21:00’da; Filika Sahne’de.

Berkay- Jolly Joker Antalya: Pop müziğin sevilen ismi Berkay, 17 Temmuz Cumartesi günü saat 22.00’da Jolly Joker Antalya sahnesinde sizlerle…

Jehan Barbur – Sponge Pub: Dingin vokali, hikayesi bol şarkılarıyla Türkiye’nin en başarılı caz vokallerinden Jehan Barbur, 18 Temmuz’da Sponge Pub sahnesinde.

Bülent Ortaçgil – Holly Stone Performance: Türkiye’de şehir müziğinin önemli isimlerinden Bülent Ortaçgil, 19 Temmuz’da Holly Stone Performance Hall sahnesinde en sevilen şarkılarını seslendiriyor.

Erol Evgin – Antalya Konyaaltı Açıkhava: Türk pop müziğinin duayenlerinden Erol Evgin, 20 Temmuz’da Antalya Konyaaltı Açıkhava sahnesinde müzikseverlerle buluşacak.

Hakan Altun – Jolly Joker Antalya: Sevilen sanatçı Hakan Altun, romantik ve tutkulu bir gece için 28 Temmuz günü Jolly Joker Antalya sahnesinde sevenleriyle buluşuyor.