Antalya’da tatil yapabileceğiniz en iyi muhafazakar oteller!

Muhafazakar tatil odaklı hizmet veren İslami oteller, tesettürlü ailelerin huzurla tatil yapmalarına olanak sağlıyor. Muhafazakar oteller, kadın ve erkekler için ayrı havuz, plaj ve güneşlenme alanları imkanı tanımaktadır. Peki Antalya’da tatil yapabileceğiniz en iyi muhafazakar oteller hangileri?
Selge Beach Resort & Spa: Manavgat-Kızılağaç turizm bölgesinde bulunan denize sıfır, bay bayan ayrı ve karma komplekslerin bulunduğu tesettür oteli olma özelliği taşıyan bu tesis, aynı zamanda alkolsüz olma özelliği de taşıyor. Bu neden muhafazakar ailelerin sıkça tercih ettiği Selge Beach Resort, konuklarına “helal ultra herşey dahil” konsepti ile lüks bir konaklama hizmeti sunuyor. Bay ve bayanlara özel havuz bölümleriyle muhafazakar bir hizmet veren otelde çocuklu aileler için oyun alanları da bulundurmaktadır.

Wome Deluxe: İslami tatil standartlarına uygun olan Wome Deluxe, Alanya Avsallar’da tertemiz havası ve eşsiz plajıyla misafirlerini bekliyor. 2 özel plaj alanlarından biri sadece bayanlara özeldir, diğeri de İslami kurallara uygun kıyafet tarzını tercih eden aileler için hizmet vermektedir. Alkolsüz herşey dahil konsepti ile misafirlerini ağırlayan tesis, zamanınızın mükemmel geçmesini sağlayacak aktiviteler ve enfes yemekler ile sizleri bekliyor.

Bera Alanya: Tamamen doğal ve şaşırtıcı güzellikteki palmiye ağaçları ile süslü doğal atmosfer içerisinde yer alan bu tesis, muhafazakar aileleri memnun etmeyi başarıyor. 5 yıldızlı Alkolsüz herşey dahil kalitesi ile İslami otel keyfini yaşayabileceğiniz Bera Alanya’da kadınların otelin içerisinden istedikleri deniz kıyafetiyle ulaşabildikleri, büyük bir havuzun yer aldığı terasta çocuklara özel havuzlar, bir oyun parkı ve mescit bulunuyor.

Elvin Deluxe: İslami tatil standartlarına uygun olan tesis, Alanya’ya 17 km uzaklıkta Payallar bölgesinde denize sıfır konumunda hizmet vermektedir. Bay bayan ayrı birimleri ile muhafazakar ailelere yönelik olarak tasarlanan Elvin Deluxe, kusursuz bir tatil geçirmeniz adına, misafirlerin konfor ve rahatlığı ön planda tutularak dizayn edilmiştir. Alkolsüz otelin İslami usullere uygun olarak hijyenik ve sağlıklı koşullarda üretilen helal sertifikalı yemekleri usta şefler tarafından hazırlanıyor.