Antalya’da havuz keyfini doyasıya yaşayacağınız odasında havuz bulunan oteller!

Tatillerde havuz keyfi yapmanın güzelliği bambaşkadır. Otellerin ortak kullanımına açık havuzundaki kalabalıktan kurtulmak isteyen bazı tatilciler özel havuzlu otelleri tercih ediyor. İşte Antalya tatilinde gidebileceğiniz özel havuzu bulunan oteller;
IC Hotels Santai: Akdeniz’in en güzel kumsallarından birinden denize girebilme imkanını sunan, binbir çeşit bitki ve ağaç çeşidini bünyesinde barındıran IC Hotels Santai, villa odalarıyla konforu, estetik ve rahat bir ortamda buluşturuyor.

Rixos Sungate Hotel: Beldibi’nde 250 bin metrekare alana kurulu olan Rixos Sungate, hayallerinizin ötesinde bir tatil dünyası. Göl evi olan oteller arasından sunduğu hizmetlerle Rixos Sungate, Kemer’de bir adım öne çıkıyor. Havuza merdivenle erişim kolaylığı sayesinde misafirlerine pratik bir tatil deneyimi sunan villa göl evleri, arkadaş gruplarıyla yapılan tatillere rahatlık ve eğlence katıyor.

TUI Magic Life Masmavi: Akdeniz’in en güzel manzaralarından birine sahip olan ve eşsiz güzellikteki konumuyla doğayla iç içe bir tatil yaşamanızı sağlayan TUI MAGIC LIFE Masmavi, villa odalarıyla kendinizi özel hissetmenizi sağlıyor.

Calista Luxury Resort: Yemyeşil bahçesi iki katlı villalarda sunulan VIP konsept ve paylaşımlı özel havuz tatilinize lüks dokunuşlar katıyor.