Antalya’da en lezzetli börek nerelerde yenir?

Sabahların ve beş çayının vazgeçilmezi olan börekleri Antalya’da en iyi nerede yiyebiliriz. Biz sizler için araştırdık, derledik ve börek tutkunlarına sunuyoruz;
Börekçi Tevfik: Antalya’ya özgü serpme böreği ile gönüllere taht kuran Börekçi Tevfik, salaş bir börekçi dükkanı. Antalya’nın börekçiler piri Börekçi Tevfik Usta, ünlü gurme Vedat Milor’dan da tam not almış.

Nur Pastanesi: Antalya’da çok sayıda yerde şubesi bulunan Nur Pastanesi, börekleri ile de ön plana çıkan bir yer. Antalya’daki börek yerleri içinde en iddialı mekanlardan olan Nur Pastanesi, ev ve iş yerlerine de paket servis yapmakta.

Üstün Börek: Baklava gibi çıtır çıtır, 3 yöresel peynir karışımı ve sade tereyağı farkıyla börek severleri mest eden Üstün Börek, Yeşilbahçe mahallesinde yer alıyor.

Kıtır Fırın: 2009 yılından beri Meydan Kavağı mahallesinde hizmet veren Kıtır Fırın, lezzetli hamur işi ürünlerinin yanı sıra, nefis su börekleriyle de adını duyurmuş bir mekan. Yolunuz bu adrese düşerse mutlaka es geçmemeniz gereken bir mekan.