Antalya’da dövme en iyi nerelerde yaptırılır?

Antalya’da dövme en iyi nerelerde yaptırılır?

Dövmeler, insanların kendilerini ifade etme biçimlerinden biridir. Son yıllarda gittikçe moda olan dövme sanatının tarihi oldukça eskidir. Haliyle dövme sanatının bu kadar popülerleşmesiyle de dövme sanatçıları da bir hayli artmış vaziyette. Ancak sağlığınız için dövme yaptırırken merdiven altı stüdyolardan kaçınmanızı ve hijyen kurallarına uymayan stüdyolarda yaptırmamanızı tavsiye ediyoruz. Biz de sizlere Antalya’da dövme yaptırabileceğiniz en iyi dövme stüdyolarını araştırdık;
Custom Tattoo Antalya: Lara-Fener mahallesinde yer alan bu stüdyo, 2013’den yılından beri profesyonel dövme sanatçıları ile hizmet veriyor.
Adres: Fener Mahallesi 1950 Sok. Ali koç Apt. 4 /B LARA – Muratpaşa / ANTALYA

Dövmecim Kelebek Sanat Evi: Cumhuriyet Meydanı’nda hizmet veren bu stüdyo, yaklaşık 12 yıldır hizmet veriyor. Buradaki muazzam dövmelerden ilham alabilir ya da kendi hayalinizdeki dövmeyi yaptırabilirsiniz.
Adres: Cumhuriyet Meydanı Yıldız Apartmanı A Blok No:50 Kat:1 Daire:2 Antalya

Street Art Tattoo: Sinanpaşa mahallesinde yer alan bu stüdyoda profesyonel bir dövmenin yanı sıra piercing de yaptırabilirsiniz.

Art Works Tattoo: Şirinyalı mahallesinde bulunan bu stüdyoda profesyonel 3 sanatçı sayesinde hayalinizdeki dövmeye kavuşabilirsiniz.
Adres: Şirinyalı Mahallesi, Lara Cd., 07160 Muratpaşa/Antalya