Acil Maid İhtiyacı!

Şukufe Hanım: Tayyar bey çok sıkıştık, otel ağzına kadar dolu, personel 40 oda temizliyor, sürekli odalardan şikayet alıyoruz, bu Rus’lar da hiçbir şeyi beğenmiyor inanın, durumumuz felaket, acilen 20 maid yollar mısınız lütfen?
Tayyar Bey: Elbette Şukufe hanım, ne demek sizi mi kıracağım hemen dondurucudan çıkarttırıp hazırlatıyorum, dün geldiler zaten taze taze, yalnız 1 saatlik çözülme süresi var hatırlatayım, ayrıca bunları 25’lik paketler halinde veriyoruz ambalajı bozamam haberiniz olsun.
S: Hmm eee olsun o zaman sorun değil azı karar çoğu zarar diyecek halimiz yok ya bu saatten sonra, ha ha ha. S: Şimdi kaça veriyorsunuz bunları, teklif atında patronuma, genel müdürüme imzaya çıkartayım hemen, yalnız çok rica ederim uygun fiyat yapın, geçen seferki yağlı kazık kıvamındaydı!
T: Valla Şukufe hanımcığım iyisiniz, hoşsunuz ve belki de haklısınız da geçen seferkiler buralı değildi. Gürcü, ermeni, Azeri karışıktı hatta Afgan ve Aborjin bile vardı aralarında. Bir tek kişi bizden bulamazdınız, ithaldi yani sizin anlayacağınız. Eeee haliyle biraz daha farklı oluyor fiyatları, gelişi zaten bana büyük külfet anlayış gösterin lütfen.
S: Tamam tamam dediğiniz gibi olsun, siz hemen mail atın bana hemen imzalatırım zaten başka kurtuluş yolumuz kalmadı. Haaa bir ara yemeğe bekliyorum hep böyle telefonda olmuyor byeee.