7 Kal 5 Öde kaplıca fırsatı!

sandiklitermalparkhotel

Kışın havaların soğumasıyla sağlıklı bir tatil için termal kaplıcalar sıkça tercih edilir. Türkiye bu konuda ciddi anlamda zengin bir mirasa sahiptir. İşte o miraslardan biriside Afyon’da termal kaynağa kurulmuş olan Sandıklı Thermal Park Hotel!… Afyon’nun incisi termal kaplıca Sandıklı Thermal Park Hotel yüksek hizmet kalitesiyle sağlık alanına önem vermesinin yanı sıra 5 yıldız hotel olmanın verdiği sorumluluğu da en iyi şekilde misafirlerine yansıtmaktadır.

Sandıklı Thermal Park Hotel bu yılda yine muhteşem paket kampanyalarıyla misafirlerine olanak sağlıyor. Suit odalarda aksiyon ve kampanya uygulaması olmamasına karşın Family ve Standart odalarda 7 Kal 5 Öde, ve 4 Kal 3 Öde Kampanyaları, Yarım Pansiyon ve Tam Pansiyon konaklamalarda geçerli olacaktır. Rezervasyon sırasında anlaşılan fiyatlarda olabilecek değişikliklerde tarafınıza bilgi verilecektir. Bunun yanı sıra ciddi indirimler sunan Sandıklı Thermal Park Hotel bu kış sağlıklı bir tatil için kaçırılmayacak bir fırsat. 0 – 6 yaş ücretsiz, 07 – 12 yaş %50 indirimlidir. (Ailesi ile aynı odayı paylaşması) Her gün saat 16:00 – 17:00 arası lobide çay saati ikramdır. Özel dönem ve günler hariçtir. (Yılbaşı, Sömestre, Bayram vb.) 7 Gece konaklamalarda 50.00 TL katılım payı (1 kez ödeme) karşılığında ücretsiz fizik tedavi imkânı vardır.

Kullanılacak Ücretsiz Aktiviteler: Bay ve Bayan Türk Hamamı, Bay ve Bayan Termal Havuzlar, Bayan Kapalı Yüzme Havuzu, Müşterek Termal Havuz, Jakuzili Müşterek Kapalı Havuz, Engelli Termal Havuzu, Kapalı Kaydıraklı Havuz, Bay ve Bayan Buhar Odaları, Termal Su İle Isıtılan Özel Tabii Saunalar, Kar Çeşmesi, Bahçede Yürüyüş Alanları, Fitness Center, Havuz İçi Aktiviteler (Hızlı Su Akışına Karşı Yüzme, Su Kaydırakları Önündeki Havuz vb.), Çocuk Oyun Alanları, Mini Clup, Odalarda Şifreli Emanet Kasası, Uyandırma Servisi, Engelliler İçin Servisler, Genel Alanlarda ve Odalarda Wireless Internet, 150 Araç Kapasiteli Açık Otopark, 10 Araç Kapasiteli Kapalı Otopark, Bayanlar İçin Güneşlenme Terası, İstenildiği Takdirde Bay veya Bayanlara Özel Dönüştürülebilecek Ayrı 2. Havuz
Ücretli Aktiviteler: SPA Ayak ve El Bakım Ünitesi, Cilt Bakım Ünitesi, Masaj Çeşitleri, Bitki Banyoları, Aile Banyoları, Ayrıca İçinde Özel Saunası, Masaj, TV ve Dinlenme Odası Olan Jakuzili VIP Aile Banyoları, Detoks, Ozon, Tuz Odası, Doktor Balıklar Çamur Banyoları ve Çamur Terapileri, Kese & Köpük Hizmetleri, Çamaşır ve Ütü Servisi, Bay ve Bayan Kuaför, Alışveriş Merkezi, Masa Tenisi, Bilardo.