2014′ün en iyisi “Ottoman Hotel Park”

Dünya turizm sektörünün en prestijli ödülleri arasında önemli bir yere sahip olan 2014 En İyi Lüks Tarihi Otel bu yıl düzenlenen ödül gecesiyle sahibini buldu.  Türkiye’den Ottoman Hotel Park 2014 En İyi Lüks Tarihi Otel unvanını kazandı.

Dünya çapında tüm hizmetlerde kusursuz hizmet anlayışıyla ilerleyen dünyanın en iyi lüks otellerinin değerlendirildiği uluslararası  bir organizasyon olan “World Luxury Hotel Awards ”  Avrupa Kıtası’nda En İyi Lüks Tarihi Otel kategorisinde Ottoman Hotel Park ı ödüllendirdi.

Bu büyük organizasyon için 2014 yılı anlamında “World Luxury Hotel Awards ” ödüllerinde, 150 ye yakın ülkenin otelleri aday gösterilmişti. Seyahat acenteleri, tur operatörleri gibi uluslararası turizm profesyonellerinin ve otelde konaklayan misafirlerinin bir yıl süren oylamalarına dayanarak yapılan değerlendirme sonucunda Ottoman Hotel Park, Avrupa Kıtası kategorisinde 2014 yılının ‘En İyi Lüks Tarihi Oteli’ ödülüne layık görüldü.

Ödüllerine Bir Yenisini Daha Ekledi 
Ottoman Hotels Grubu nun diğer oteli olan, Ottoman Hotel Imperial 2012 yılında “World Luxury Hotel Awards ” dünya çapında En İyi Lüks Tarihi Otel Ödülü nü kazanmıştı. Sahip olduğu ödüle bir yenisini daha ekleyen Ottoman Hotels Grubu, iki yılda her iki oteli ile dünyanın sayılı prestijli ödüllerini Türkiye ye kazandırmış oldu.